ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver

AJ716A

معرفی کوتاه :

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716A در فرم فکتور Plug – in Module طراحی و تولید شده است.

380,000 تومان

موجود در انبار

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716A

یکی از سریع ترین روش های انتقال داده ها و اطلاعات بین چندین دستگاه در شبکه، استفاده از ماژول و کابل های فیبر نوری می باشد. استفاده از فیبرهای نوری در جهان امروزی به دلیل سرعت بالایی که به سیستم ارائه می دهد مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.

به شکاف یا اسلات هایی که بر روی برخی از دستگاه ها مانند کارت شبکه، سوئیچ ها، روتر و … وجود دارند و جهت نگهداری ماژول های فرستنده گیرنده مورد استفاده قرار می گیرند پورت SFP گفته می شود.

ماژول های SFP قطعه ای فلزی و کوچک هستند که امکان انتقال داده ها و اطلاعات را در صورت برقراری اتصال با کابل به دستگاه دیگر امکان پذیر خواهند کرد. این قطعه می تواند ارتباط بین چندین دستگاه را که در فواصل طولانی از هم قرار دارند فراهم کند.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver نمونه ای از ماژول های تولید شده توسط شرکت اچ پی است که با پارت نامبر AJ716A به بازار عرضه می شود.

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver در زیر به صورت مختصر بیان شده است:

برند: اچ پی ای
پارت نامبر: AJ716A
نام محصول: ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver
فرم فکتور: Plug-in Module
سرعت انتقال داده: 8 گیگابیت بر ثانیه
نوع پورت پشتیبانی شده: SFP+
تکنولوژی شبکه: FibreChannel
تکنولوژی اتصال: سیمی Wired
مدل کانکتور: LC Duplex
طول موج: 850 نانومتر
دمای عملیاتی: بین 0 تا 70 درجه سانتی گراد (بین 32 تا 158 درجه فارنهایت)

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716A در فرم فکتور Plug – in Module طراحی و تولید شده است.

تکنولوژی به کار رفته در طراحی ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver از نوع FibreChannel می‌باشد.

ماژول فیبر نوری HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver قادر است در دمای عملیاتی بین 0 تا 70 درجه سانتی گراد (بین 32 تا 158 درجه فارنهایت) کار کند.

ماژول اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716A از تکنولوژی اتصال سیمی یا Wired بهره برده است. این ماژول ها می توانند تا طول موج 850 نانومتر را پشتیبانی کنند.

اتصال ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver به کابل های فیبر نوری، توسط کانکتوری از نوع LC Duplex صورت خواهد گرفت.

انتقال داده ها و اطلاعات توسط ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver با سرعت 8 گیگابیت بر ثانیه انجام می شود.

پورت هایی که از ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver پشتیبانی می کنند از نوع SFP+ هستند.

پورت های SFP+ نمونه پیشرفته تر از پورت های SFP هستند که تا سرعت های 10 تا 16 گیگابیت بر ثانیه سرعت را پشتیبانی خواهند کرد. این پورت ها به همراه ماژول های ویژه، امکان مانیتورینگ کردن کابل های نوری را فراهم می کنند. ولتاژهای پشتیبانی شده، توان های ورودی و خروجی، دما و … توسط این قابلیت قابل ردیابی خواهد بود.

تجهیزات Transceiver تجهیزاتی هستند که سیگنال ها را تقویت خواهند کرد، این تجهیزات در اکثر دستگاه هایی که برای برقراری ارتباط بین چندین دستگاه کاربرد دارند مورد استفاده قرار خواهد گرفت. وظیفه تجهیزات فرستنده گیرنده یا Transceiver ها، Transmit و Receive کردن داده ها و اطلاعات است.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716A نمونه ای از تجهیزات Transceiver به شمار می رود.

ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver همانند دیگر ماژول های اچ پی دارای قابلیت هایی نظیر هات پلاگ Hot – Plug ، تبادل داده ها و اطلاعات در چندین حالت مختلف، انعطاف پذیری بالا و … می‌باشد.

” شما می‌توانید ماژول فیبر نوری اچ پی HPE B-series 8Gb Shortwave FC 1Pack SFP+ Transceiver با پارت نامبر AJ716A را از شرکت پردازش رایان پژواک تهیه نمایید و از خدمات مشاوره‌ای کارشناسان فروش این مجموعه بهره‌مند شوید. “

محصولات مرتبط
دریافت مشاوره رایگان
شما می‌توانید با کارشناسان ما جهت دریافت مشاوره رایگان درباره‌ی سرورهای HPE در تماس باشید
داخلی 218 - 219 - 220
با من تماس بگیرید: